Google Apps
Google Apps

Корпорація Google представила новий пакет додатків Google Apps. Він орієнтований на використання в державних і муніципальних органах.

Вартість Google Apps складе 50 доларів на рік за робоче місце. Нову версію Google Apps вже випробували федеральний уряд США, а також адміністрації Лос-Анджелеса і Орландо. У Google відзначають, що їх Apps стали першим пакетом додатків, які отримали урядовий сертифікат безпеки.

У цілому урядова версія Google Apps містить ті ж додатки, що й звичайні версії. Це корпоративна версія поштової системи Gmail, придатна для використання у відомствах, календар Google Apps, офісний пакет Google Docs і конструктор сайтів Google Sites.

Крім того, в Google Apps для уряду входить додаток Video, що дозволяє держорганам створити власний внутрішній відеохостинг, аналогічний за функціями YouTube.

Сервіс Google Apps з’явився в 2006 році. Спочатку це був пакет додатків для користувальницьких доменів. У 2007 році була випущена версія для підприємств, а слідом і для навчальних закладів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.