iPhoneП’ятнадцятирічний підліток Нік Лі опублікував на AppStore, магазині додатків для iPhone, програму, яка за описом перетворювала смартфон у ліхтарик.
А насправді дозволяла використовувати пристрій як зовнішній 3G-модем, що порушує правила використання смартфона, повідомило видання Gizmodo в середу. Програма під назвою Handy Light, за описом в AppStore, дозволяла залити екран смартфона одним з п’яти обраних кольорів, щоб використовувати його як ліхтарик. Насправді ж додаток додавав в iPhone підтримку так званого тетерінга: смартфон перетворювався в модем для стільникової мережі, до якого можна було потім підключитися через Wi-Fi з ноутбука або настільного комп’ютера. Додаток коштував 99 центів.

Як тільки істинне призначення програми стало відомо адміністрації AppStore, Handy Light  негайно вилучили. Користувачі, які встигли придбати додаток, поки продовжують користуватися ним.

За умовами контракту з мобільним оператором AT & T, який змушені купувати всі покупці iPhone в США, функція тетерінга заборонена, однак користувачі можуть додатково придбати її за 20 доларів на місяць. Програми, подібні Handy Light, дають користувачам таку можливість безкоштовно. Оскільки Apple блокує їх появу в AppStore, то безкоштовний тетерінг доступний лише власникам зламаних iPhone.

Джерело: Gizmodo

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.