Сектанти розбещували неповнолітніх
Сектанти розбещували неповнолітніх

В Оренбурзькій області співробітники Федеральної служби безпеки та прокуратури провели масштабну облаву на членів секти духовного самовдосконалення, яка виявилася бандою педофілів.
150 учасників цього “братства”, куди входили навіть викладачі і фінансисти, насправді займалися розбещенням підлітків, повідомляють ЗМІ з посиланням на керівника управління взаємодії із засобами масової інформації Слідчого комітету при прокуратурі РФ Володимира Маркіна. Протягом 17 років секта діяла в обласному центрі під вивіскою Оренбурзького міського фонду самовдосконалення. Очолював це товариство колишній лікар-психіатр. Під приводом надання психологічної допомоги та вирішення особистих проблем він зумів залучити в свою організацію більш 150 жителів Оренбурга.

На довідкової сторінці в інтернеті зазначено, що у фонді допомагають тим, хто цікавиться питаннями саморозвитку, особистісного і духовного зростання, філософією, психологією, а також містикою і езотерикою. Крім того, тут були раді тим, хто шукає можливості для своєї реалізації, досягнення свободи, щастя і любові.

“У 1993 році в Оренбурзі з’явився “Міський Фонд самовдосконалення”, де людям обіцяли допомогу і підтримку в складних життєвих ситуаціях, — розповів заступник керівника відділу з розслідування особливо важливих справ обласної слідчого управління при прокуратурі Дмитро Анненков. — Але замість цього організатор , лікар-психотерапевт із медичною освітою, залучав людей в свою секту”.

За словами представника слідчого відомства, ватажок угруповання “різними психологічними вправами і тренінгами впливав на людей і залучав до справжніх секс-оргій”.

Заснував секту 44-річний В’ячеслав Веснін, який кілька років працював у психіатричній лікарні № 1 на вулиці Цвілінга в Оренбурзі. Зі слів колег, ще з часів навчання в медінституті Оренбурга він пропагував педофілію і гомосексуалізм. Ті, хто з ним працював, говорили, що після лікування його пацієнтів доводилося реабілітувати — Веснін нібито ламав людям психіку, вселяючи ідеї сексуальної розкутості. У 1993 році психіатр звільнився, змінив ім’я і став називати себе Миколою Петровичем. В цей же час він організував Оренбурзький міський фонд самовдосконалення.

Відомо, що В’ячеслав Веснін був кілька разів одружений, у нього двоє дітей — 4 і 20 років. Коли після затримання оперативники почали збирати інформацію про психіатра і з’ясували, що такої людини фактично не існує — всі знайдені у нього документи були підробленими.

“Самих сектантів, близько 110 людей, затримали на пустирі Соль-Ілецьк, на так званій виїзний шкільній сесії, — розповів заступник керівника Відділу з розслідування особливо важливих справ слідчого управління при прокуратурі Оренбурзької області Дмитро Анненков. — При затриманні сектанти були абсолютно голі, лише деякі з них прикривалися майками і руками. Серед них було більше 10 дітей”.

У затриманні брали участь близько 120 чоловік особового складу УВС області, ФСБ і Слідчого комітету. Пізніше, під час обшуку будинку, вилучили близько 300 DVD-дисків і кілька мішків відеокасет з оргіями. На відеозаписах діти співали пісні з ненормативною лексикою під захоплене схвалення дорослих і розповідали такі ж вірші. На цих же “святах” старші товариші влаштовували груповий секс і навчали цьому малюків.

Джерело: NEWSru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.