Джон Леннон
Джон Леннон

У США група ентузіастів збирається закласти 9 жовтня 2010 три капсули часу в пам’ять про 70-річчя Джона Леннона. Капсули будуть розкриті через 30 років.

У ці капсули будуть поміщені твори Леннона, створені ним у період після розпаду гурту The Beatles, а також відгуки і спогади про нього його шанувальників з усього світу.

Крім того, до 15 вересня всі охочі можуть представити організаторам свої матеріали, які вони хотіли б включити у вміст капсул часу, в тому числі музичні записи, побажання, малюнки та інше.

Серед матеріалів, вже відібраних для включення в колекцію, перебувають нещодавно відреставровані малюнки Леннона з обкладинками його сольних дисків, а також нещодавно написана книга про його творчість.

Капсули часу будуть зберігатися в приміщенні Палацу слави рок-н-ролу в Клівленді, штат Огайо.

Вони будуть розкриті через 30 років – 9 жовтня 2040, коли буде відзначатися сторічний ювілей Джона Леннона.

Вдова Леннона Йоко Оно оголосила про свою підтримку цього проекту.

“Я із задоволенням підтримала цей почин. Музика Джона, його послання про мир і любов дійде до дітей завтрашнього дня”, – заявила Йоко Оно.

Тим часом убивця Джона Леннона Марк Девід Чепман в шостий раз подав прохання про умовно-дострокове звільнення. Комісія розглядатиме запит злочинця протягом тижня, починаючи з 9 серпня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.