Optimus Popularis
Optimus Popularis

Після проби пера з компактними фотокамерами “Студія Артемія Лебедєва” вирішила повернутися до звичного комп’ютерного аксесуару — клавіатури.

Дизайнерська студія анонсувала новий пристрій такого роду — Optimus Popularis. На відміну від Optimus Maximus клавіатура стала компактніше і буде пропонуватися дешевше. Розробник обіцяє ціну нижче $ 1000.

У новинці експлуатується стара ідея, коли кожна клавіша є окремим OLED-дисплеєм, який налаштовується за бажанням користувача. При цьому пристрій набув більш сучасного дизайну з ізольованими клавішами і позбувся цифрового блоку.

Зроблено це за допомогою кнопки Fn, після натискання якої в правій стороні клавіатури з’являється той самий блок клавіш. Крім того, між низкою функціональних кнопок і основним клавіатурним блоком з’явився додатковий дисплей, на який користувач може вивести всіляку інформацію на кшталт котирувань акцій, прогнозу погоди, курсів валют, температурного режиму ПК і тощо.

Початок поставок Optimus Popularis заплановано на наступний рік, а попередні замовлення прийматимуться вже в кінці цього року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.