Софія Ротару
Софія Ротару

Колишній концертний директор Софії Ротару Ольга Коняхіна визнана винною у шахрайстві на 7 мільйонів рублів. Найближчі шість років вона проведе за ґратами. Екс-директор збирала гроші за майбутні концерти, про які співачка навіть не підозрювала.

Суд встановив, що Коняхіна в жовтні 2008 року таємно від Ротару домовлялася про проведення серії концертів співачки в містах Росії. Отримавши передоплату за концерти, яка становила близько 50% від передбачуваної суми гонорару, Коняхіна ухилилася від передачі грошей Ротару і не повідомила їй про майбутні концерти.

Суд визнав Коняхіну винною у скоєнні дев’яти епізодів шахрайства у великому і особливо великому розмірі. Передбачувані співучасники злочину залишилися невстановленими.

Підсудна провину заперечувала, стверджуючи, що брала гроші в борг під особисте поручительство і не мала на увазі проведення концертів Ротару. Суд оцінив свідчення Коняхіної критично і сприйняв їх як спробу уникнути покарання. “Аналізуючи докази в сукупності, суд прийшов до висновку про винність Коняхіної“, – сказала суддя, оголошуючи вирок.

Суд також частково задовольнив цивільні позови, заявлені до Коняхіної, і постановив стягнути з неї близько 3 млн рублів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.