Леді ГагаАкадемія звукозапису США внесла зміни в правила номінування на премію “Греммі” через ситуацію, що склалася з Леді Гагою в 2009 році.

Відтепер виконавці, які раніше вже номінувалися на “Греммі“, зможуть претендувати на премію в категорії “Кращий новий артист”, якщо вони до того не випускали повнометражні альбоми та не ставали лауреатами. Деякі зміни торкнулися і інших номінацій.

Зокрема, продюсерам класичних альбомів тепер достатньо подати на розгляд Академії хоча б один запис. Раніше необхідно було представити три. Крім того, класичні збірки можуть претендувати на премію тільки в тому випадку, якщо більшість творів були написані хоча б за п’ять років до висунення на “Греммі”.

Леді Гага, за фактом — найуспішніший поп-музикант 2009 року. Але попри це вона не була номінована у номінації “Кращий новий артист” на “Греммі — 2010“. Це пояснювалося тим, що раніше її композиція Just Dance вже фігурувала у номінації “Кращий танцювальний запис”.

Пісня Леді Гаги програла треку французького електронного дуету Daft Punk “Harder, Better, Faster, Stronger”. Проте сама виконавиця правила, які діяли на той момент, втратила можливість бути представленою в категорії “Кращий новий артист” в наступному році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.