Х'ю Лоррі
Х'ю Лоррі

Колишній член знімальної групи популярного серіалу “Доктор Хаус” розповів про розгульний спосіб життя своїх екс-колег і подав до суду.
Начальство нібито звільнили його за відмову від участі в колективних гуляннях. Про це 21 липня повідомляє Fox News. У позовній заяві, поданій до окружного суду Лос-Анджелеса, помічник реквізитора Карл Джонс стверджує, що два його прямих начальника вчинили з ним несправедливо, позбавивши займаної посади в березні 2010 року. За словами Джонса, на знімальному майданчику панувала досить вільна поведінка, приймати яку він відмовився, за що і був звільнений.

Зокрема, вказує ображений співробітник, учасники знімального процесу регулярно відвідували стрип-клуби, напивалися, вживали кокаїн, займалися сексом в трейлері, а також брали участь в інших небезпечних авантюрах. Згідно із заявою Джонса, напившись текіли, його начальники зі знімальної групи починали метати ножі в стіну, а один з них кілька раз приносив на майданчик вогнепальну зброю. Джонс та інші називали всіх, хто відмовився від гулянь, “гоміками”, “бабами” і “придурками”, нарікає звільнений співробітник.

Джерело: Fox News

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.