Вітряки
Google підтримує альтернативні джерела енергії

Google підписала угоду з компанією NextEra Energy, згідно з якою буде проводити закупівлі енергії вітру зі штату Айова, протягом наступних 20 років.
Енергії не вистачить для живлення всіх дата-центрів Google, оскільки рахунок її серверів іде вже на мільйони, та й розташовані вони територіально по всьому світу, тому мова йде поки що про “кілька центрів”. Тривалий контракт, а також кількість закуповуваної енергії – 114 МВатт – дозволять NextEra Energy використовувати отримані кошти для розвитку технологій отримання чистої енергії. Постачання енергії почнеться в дата-центри Google вже 30 липня 2010 року.

Завдяки підтримці Google і інших компаній, NextEra Energy вже змогла значно збільшити кількість отримуваної енергії за останні 10 років. Потужність станційпідвищилась з 500 до 7600 МВатт, і тепер компанія є власником найбільших потужних вітряних станцій в Північній Америці. У штаті Айова у NextEra Energy працює близько 700 вітряних турбін, що виробляють 1000 МВатт енергії, чого достатньо для живлення приблизно 250 тис. середніх будинків.

Джерело: ITC

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.