Google ImageПошук зображень на Google з’явився майже 10 років тому, в 2001 році, і з тих пір пошуковик проіндексував більше 10 млрд. зображень.
Відносно недавно з’явилася можливість відсіювання зображення за розміром, фільтрація результатів по обраному основному кольору, а також пошук по особам. І окрім цього додала інструмент пошуку схожих зображень.

Тепер на закладці зображення з’явилися ще деякі нові можливості і суттєво змінився інтерфейс. Всі зображення підганяються більш щільно одне до одного, завдяки чому їх поміщається більше на тому ж самому просторі, що й раніше. При цьому сам розмір зображень навіть трохи збільшився. Щоб скоротити відстань між зображеннями прибрали деяку додаткову інформацію, наприклад, назву картинки, розмір, формат, сайт, де вона розміщена, і посилання на пошук схожих зображень. Повернути відображення розміру можна за допомогою спеціального фільтра ліворуч на панелі, а отримати доступ до додаткової інформації можна просто навівши курсор на зображення. Для того, щоб постійно не перемикатися на наступну сторінку в Google реалізували можливість відображення до 1000 фотографій на одній сторінці з довгою прокруткою.

При натисканні на зображення буде відкрита сторінка, де воно розміщено, але її вигляд буде не таким як раніше. Замість додавання панелі вгорі сайту, зараз зображення буде показано поверх сторінки – при необхідності його можна закрити – і праворуч з’явиться панель з додатковою інформацією. Оновлений інтерфейс пошуку вже доступний більшості користувачів або буде активований протягом найближчих декількох днів.

Джерело: ITC

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.