Джастін Бібер
Юний поп-ідол Джастін Бібер

Поп ідол усіх тінейджерів Джастін Бібер відвідав студію Др.Дре , де записав декілька бітів і отримав низку цінних порад.

У 12 років Джастін взяв участь у місцевому вокальному конкурсі «Stratford Idol». Не дивлячись на те, що інші учасники до цього серйозно займалися музикою, а Джастін співав лише вдома, він зайняв друге місце.

Відправною точкою в біографії співака Джастіна Бібера став 2007 рік, коли йому було лише 13 років. Саме тоді мати Джастіна розмістила на YouTube його пісню. Незабаром з’явилися перші фанати його творчості. Серед них був менеджер Скутер Браун, який помітив талант хлопчика і відвіз його до Атланти, штат Джорджія. Там Джастін познайомився зі знаменитим R&B співаком Ашером. На фото в біографії Джастін Бібер виглядав зовсім юним, але навіть Ашер був вражений сильним голосом і талантом хлопчика.

Взявши Джастіна під свою опіку, Ашер відвів його на прослуховування в «Island Records». Так у жовтні 2008 Джастін підписав свій перший контракт із звукозаписною компанією. Бібер міг вибрати, з ким співпрацювати: з Ашером або Джастіном Тімберлейком, його вибір зупинився на Ашері.

У 2009 році вийшов перший сингл в біографії Джастіна Бібера – «One Time». Пісня одразу ж стала хітом. У липні, через тиждень після виходу, вона зайняла 12 місце в рейтингу «Canadian Hot 100». Бібер трудиться над першим своїм альбомом «My World», вихід якого був запланований на вересень 2009 року.

У майбутньому Джастін планує ще більше підвищити свій музичний рівень, закінчити коледж, а також заспівати з іншими зірками естради, наприклад, Бейонсе.

Також юний-співак знявся у епізоді популярного серіалу «Місце злочину», де отримав роль проблемного підлітка, що конфліктує зі слідчими.

Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.