АнтиСНІДСвітовий банк опублікував результати двох досліджень, які проводились у Африканських країнах з економікою, яка розвивається.

Згідно із цими даними грошові виплати малозабезпеченим африканцям значно зменшують ризик зараження ВІЛ-інфекцією та іншими захворюваннями, які передаються статевим шляхом. У ході дослідження дівчатам з Малаві протягом двох років видавали гроші на оплату шкільних занять.

Паралельно проводився експеримент в Танзанії — там молодим людям протягом 12 місяців видавали готівку, щоб вони відмовилися від незахищених статевих контактів.

Відтак, вдалося встановити, що оплата не менше 75% уроків щомісячно знижувала ризик зараження школярки ВІЛ-інфекцією на 60% у порівнянні з контрольною групою. При цьому дівчата стали рідше вступати в статеві зв’язки і вибирати більш молодих партнерів з низьким ризиком перенсення ВІЛ.

Також результати дослідження свідчать і про те, що регулярні грошові виплати допомагають молоді утриматися від небезпечного сексу і знижують ризик зараження статевими інфекціями на 25%. Світовий банк вже виділив на боротьбу з ВІЛ в країнах, які розвиваються 4,5 млрд. доларів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.