Віктор Ющенко
Ющенко продавав зброю Грузії

Віце-прем’єр-міністр України Володимир Сівкович заявив, що колишній президент Віктор Ющенко самостійно займався організацією постачання озброєння до Грузії.
Таким чином він спростував заяву колишнього голови “Укрспецекспорту” Сергія Бондарчука про те, що продажу озброєння сприяв тодішній прем’єр В. Янукович. “Заява Бондарчука про те, що основні постачання озброєння до Грузії були в 2007 році в період роботи уряду Януковича є інформаційною провокацією”, – заявив Сівкович.

“У той час саме президент Віктор Ющенко контролював “Укрспецекспорт” і особисто віддавав вказівки про постачання зброї до Грузії … Він по суті перевів державну компанію у статус “ручного керування”, зробивши її заручницею його власних бажань”, – сказав Сівкович.

“Уряд намагався вплинути на “Укрспецекспорт”, намагаючись як реорганізувати компанію, так і зупинити постачання зброї іншими законними адміністративними методами … Проте адміністрація Ющенка цьому протистояла і спроби бодай якось зробити відкритішою для громадськості військово-економічну співпрацю із Грузією політично заангажовувалися та приховувалися”, – додав віце-прем’єр.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.