Наталія Вітренко
Вітренко подумує йти в опозицію

Наталія Вітренко вимагає від Віктора Януковича виконати передвиборчі обіцянки, в інакшому разі вона піде в “жорстку ліву опозицію”.

Члени Прогресивної соціалістичної партії України (ПСПУ) на чолі з Наталією Вітренко підготували звернення до Віктора Януковича з вимогами виконати обіцянки, дані в ході президентської виборчої кампанії.

Йдеться про захист позаблокового статусу України, скасування навчань НАТО на території України, надання російській мові статусу державної, скасування указів Віктора Ющенка про героїзацію лідерів УПА Юрія Шухевича і Степана Бандери.

Також партійці вимагають від президента Віктора Януковича, Верховної ради і Кабінету міністрів протягом місяця підготувати і прийняти нормативні документи, що забезпечують повноформатне входження України в Єдиний економічний простір і Митний союз.

“Ми пропонуємо шлях порятунку України. Він – єдиний. Тільки через інтеграцію з Росією і Білоруссю і сміливою економічною моделлю розвитку. Тільки таким чином можна врятувати Україну. А це означає вихід з Міжнародного валютного фонду і Світової організації торгівлі і входження до Митного союзу і ЄЕП з Росією, Білоруссю та Казахстаном “, – сказала Вітренко.

Як зазначила лідер ПСПУ, через те, що нова влада не виконує обіцянки, які дав Віктор Янукович у ході виборчої кампанії, правильним буде для ПСПУ “перехід у жорстку ліву опозицію до Партії регіонів і президента Януковича“.

У своєму виступі Вітренко наголосила: “В Україні формується тоталітарний режим прозахідної кримінальної олігархії”.

Джерело: ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.