онлайн-ігри
Контроль над онлайн-іграми в Китаї

Влада Китаю забороняє онлайн-гравцям з 1 серпня використовувати в мережі вигадані імена, а зміст іноземних ігор піддадуть жорсткій цензурі.

Таке рішення ухвалило міністерство культури Китайської Народної Республіки. Згідно з документом, в якому вперше представили жорсткий регламент сфери онлайн-ігор, їх зміст не повинен “провокувати міжнаціональну ворожнечу і сепаратистські настрої, містити пропаганду і релігійні заклики, суперечити законам країни, розкривати її державні таємниці, а також знайомити молодь з порнографією”.

Всі зроблені за кордоном гри з моменту вступу в силу документа будуть допущені в китайське інтернет-простір тільки після отримання відповідного дозволу Мінкультури Китаю. Власникам порталів онлайн-ігор для отримання ліцензії необхідно володіти капіталом в 10 млн. юанів  -1,4 млн. дол., а також цілим рядом документів, що підтверджують їх “благонадійність”.

Головною метою нових правил в КНР називають “захист молоді” і боротьбу зі зростаючим числом інтернет-залежних людей у країні. За останніми даними, до них належать біля 14% від 256 млн. китайських геймерів, що перевищує 33 млн. чоловік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.