СБУ
СБУ стверджує, що її компрометують

Служба безпеки, яка перевіряє звинувачення на адресу СБУ про тиск на російського журналіста у Києві, твердить, що у них немає співробітника, який, за словами кореспондента газети “Коммерсантъ-Украина”, Артьома Скоропадського, нібито, з ним зустрічався.

Прес-служба СБУ повідомила, що в СБУ не працює людина на ім’я Артьом Ковальов, яка, нібито, зустрічалася з журналістом Скоропадським і показувала йому посвідчення СБУ.

Голова СБУ Хорошковський заявив, що Служба безпеки проведе розслідування і виявить особу, яка, як сказано, намагається “скомпрометувати СБУ в очах громадськості.”

СБУ вважає інцидент “спланованою акцією” з метою послаблення позицій СБУ у боротьбі з корупцією.

Кореспондент газети “Коммерсантъ-Украина” Артьом Скоропадський, який є громадянином Росії і працює в Києві 5 років, кілька днів тому повідомив вебсайту Обком, що з ним неофіційно зустрівся пан Ковальов, кий назвався співробітником СБУ і, буцімто, рекомендував йому утриматися від спілкування з представниками ультраправих сил, зокрема з членами ВО Свобода.

Під час зустрічі в одній з київських кав’ярень людина, за словами журналіста, показала йому посвідчення СБУ на ім’я Артьом Ковальов.

“Ми знаємо, що ви спілкуєтеся з правими: Свободою, УНА-УНСО, Миколою Коханівським і представниками Тризубу Степана Бандери… Зараз ці люди перебувають в опозиції, сповідують радикальні погляди і є небезпекою для нинішнього режиму. А ви з ними спілкуєтесь. Навіщо це вам потрібно…,” – так передав розмову журналіст Скоропадський.

За його словами, людина, яка назвалася працівником СБУ, закидала журналісту, що той «забагато» пише про опозицію і натякнула на можливість депортації громадянина Росії Скоропадського до Росії.

“Ви ж писали про Затуліна, Лужкова й інших людей, який при президенті Ющенку не пускали в Україну. Думаю, вам не хотілося б опинитися в подібній ситуації,” – процитував Артьом Скоропадський свого співрозмовника.

Джерело: BBC

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.