Деловая столица
"Деловая столица"

“Деловая столица” аналізує на скільки Феміда буде залежна від української влади, про корупцію в середній школі читайте у тижневику “Сегодня”. “Хрещатик” розповідає про історію Донбасу та можливість відпочинку у промисловій Донеччині.
Феміда, яку можна контролювати. Влада готує реформи, які вже незабаром зроблять судову систему повністю підконтрольною Банковій. У Верховного суду України та його голови Василя Онопенка забирають ряд повноважень. Натомість необмежений вплив у питаннях призначення суддів та контролі усіх судових процесів в Україні отримає Вища Рада Юстицій, яка повністю підконтрольна Адміністрації Президента. Наскільки залежною від влади буде українська Феміда вже у найближчому майбутньому – аналізує “Деловая столица” у статті “Судный день”.

Відмінників в Україні стає більше. Втім причиною такої статистики є швидше не успішність українських школярів, а зміни цьогорічних правил вступу у виші, згідно з якими почали враховувати середній бал шкільного атестата. відтак, порівняно з минулим роком, кількість золотих медалістів у 2010-му зросла майже на 4 тисячі. Про корупцію в середній школі та про те, як можна стати відмінником в останні місяці навчання – читайте на сторінках газети “Сегодня” у матеріалі “Медальная коррупция”.

В України є своє “Мертве море”. У містечку Словянськ Донецької області розташовані унікальні соляні озера. Тут можна відпочити та полікуватись не гірше, ніж за кордоном. Але при цьому коштуватиме це значно дешевше. та й дістатись вітчизняного курорту значно легше. Про можливості відпочинку у промисловій Донеччині та історію одного з найстаріших міст краю розповідає “Хрещатик” у статті “Донбас запрошує на “Мертве море”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.