Дело
Газета "Дело"

Weekly.ua пише про п’ятнадцятку найнадійніших фінустанови, ″Дело″ рахувало скільки буде коштувати новий український урожай, а ″Новая Газета″ знає як і куди правильно витрачати гроші на благодійність.

Вкладники знову несуть гроші банкам. Тільки за березень цього року обсяг внесків збільшився на понад 4% та становить 338 мільярдів гривень. Після стабілізації української економіки депозити поповзли вниз, тож не дивно, що вкладники хочуть бодай на рік залишити свої гроші в банку під 18–22% річних. Про п’ятнадцятку найнадійніших фінустанов читайте на шпальтах Weekly.ua у статті ″Найбільш зручний банк″.

Зерно дешевшає. Цього тижня, як і минулого ціна пшениці впала. Лише за сім днів зерно стало дешевшим на внутрішньому ринку на 15 гривень. Вартість на зовнішньому ринку наразі стабільна – приблизно 170 доларів за тонну. Натомість ціна на жито навпаки минулого тижня зросла на двадцять гривень. Скільки буде коштувати новий український урожай читайте на шпальтах видання “Дело” у статті ″Без решения вопроса с НДС экспортерам зерна будет сложно формировать цену″.

В Україні з’явилась нова професія – фандрайзери. Це ті люди, які шукають інших осіб, чи компанії, які готові витрачати гроші на милосердя. Спершу фандрайзери вивчають у який вид благодійності готові вкладати кошти підприємці. Натомість за милосердя їм пропонують вигідні умови, наприклад за врятоване життя – підприємець отримує рекламу в ЗМІ. Але головне – фандрайзер намагається, щоб благодійник відчув смак доброї справи, аби він ще раз її повторив. Як і куди правильно витрачати гроші на благодійність читайте на сторінках “Новая газєта” у статті ″Продам доброе дело″.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.