Ющенко, Наша Україна

“Наша україна” готується звільнити Ющенка. Депутат Верховної ради, член фракції Блоку “Наша Україна-Народна самооборона”, голова Рівненської обласної організації партії “Наша Україна” Віктор Матчук виступає за обрання лідером партії екс-глави СБУ Валентина Наливайченка.

Про це він сказав в інтерв’ю інтернет-виданню “Главком”.

“Я точно це підтримаю. І думаю, таких, як я, буде достатньо. Але це рішення може приймати тільки нової політради партії, який буде обраний на наступному з’їзді”, – сказав Матчук.

За його словами, Наливайченко – ідеальна кандидатура на посаду партійного лідера.

“На мою думку, Наливайченко найбільш підходяща кандидатура. На його користь грає навіть така річ, як відсутність політичного досвіду. Це добре для спілкування з людьми і організації справ в партії … Добре навіть те, що він не депутат Верховної ради, так він зможе повністю присвятити себе та партійному будівництву, та спілкуванню з людьми “, – сказав парламентарій.

У той же час Матчук зазначив, що дата проведення з’їзду НУ поки що остаточно не визначена.

“Зараз розглядається варіант напередодні Дня незалежності (24 серпня). Але ще існує можливість трохи відкоригувати дату з урахуванням можливого проведення місцевих виборів”, – сказав він, зауваживши, що все буде залежати від самого Наливайченка.

При цьому парламентарій також зазначив, що він підтримує збереження членства у партії її нинішнього лідера, колишнього президента (2005-2010) Віктора Ющенка.

Нагадаємо, що наприкінці травня політрада НУ прийняв рішення про проведення 9 звітно-виборного з’їзду партії в період з 3 липня по 21 серпня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.