Fund
Fund

У Міжнародному валютному фонді стурбовані швидким зростанням зовнішнього боргу України.

Про це заявив заступник директора Європейського департаменту МВФ Пол Томсен під час зустрічі з головою Верховної Ради Володимиром Литвиним. Томсен зазначив, що зовнішній борг України зараз складає 40% ВВП, що може негативно вплинути на економічні процеси в країні.

У свою чергу Литвин сказав, що керівництво України усвідомлює цю проблему. При цьому він підкреслив, що будь-які кроки в економічній сфері повинні отримувати підтримку населення.

“Розуміючи, що не всі рішення будуть безболісними, ми повинні працювати максимально відкрито, інакше не зможемо вийти на нормальний шлях розвитку”, — сказав він.

Спікер сказав, що Україна зацікавлена в продовженні співпраці з МВФ. Для цього необхідно провести великий обсяг роботи.

“Сьогодні є розуміння необхідності здійснення такої спільної роботи разом з президентом і урядом, потрібно приймати серйозні рішення і діяти рішуче, враховуючи кредит довіри до влади, який зараз є”.

Литвин повідомив, що знаходиться в “постійному діалозі” з урядом відносно проектів нового Бюджетного і Податкового кодексів з метою швидкого прийняття цих документів, аби держбюджет на майбутній рік був сформований на новій основі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.