Юрій Луценко
Юрій Луценко

Ніякої загрози ззовні життю та здоров’ю Президента України Віктора Януковича немає і є виключно іграми його оточення.

”Це ігри оточення, яке експлуатує фобії невпевненого в собі вождя. Це вічна біда будь-якого слабкого вождя: силове оточення експлуатує його фобії”, — сказав Юрій Луценко.

Екс-міністр внутрішніх справ підкреслив: ”У мене складається враження, що сьогодні оточення Януковича, де б він не з’являвся, конструює зону посиленого режиму, щоб Янукович бачив тільки або людей у погонах, або “своїх”, а інших громадян ніби й не існує. Очевидно, йому так комфортно. Бо я не вірю, що він не розуміє, що відбувається”.

”І це — не просто смішно, — продовжив Юрій Луценко, — це шкідливо для інших громадян. Бо тисячі міліціонерів займаються дурнею замість несення служби з охорони правопорядку. Це при тому, що вулична злочинність в Україні зростає скаженими темпами — на 30% за І квартал”.

У контексті сказаного екс-міністр нагадав, що у Януковича занадто велика кількість охоронців у порівнянні навіть з Леонідом Кучмою, коли він був Президентом України.

”Управління державної охорони, яке охороняє головних державних посадових осіб, має підрозділ “лічка”, тобто особиста охорона Президента. І якщо у Кучми, який теж мав справу з достатньо активною опозицією, таких людей було 40, то у Януковича — 170 таких бійців, згідно з останніми нововведеннями”, — сказав Юрій Луценко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.