Ірина Білик
Ірина Білик

Дмитро Дікусар, український 24-річний хореограф, підтвердив чутки про те, що його дружина Ірина Білик більше не є його дружиною.

“Наш шлюб, який був укладений на Кубі, в Україні він не є дійсним, ми з Ірою живемо разом, але кілька днів тому я відпустив її на зйомки кліпу, а виявилося — вона вийшла заміж за Сергія Звєрєва. Виходить, я — її кубинський чоловік, а він — фастівський. Я обіцяю, що з’їду з цієї квартири, щойно в неї заїде Сергій Звєрєв. Щоправда, у нього теж є дружина в Москві, і їм потрібно розірвати свої стосунки, – каже Дмитро Дікусар.

Дивно, що Ірина Білик навіть не спромоглася попередити свого співмешканця Дікусара про те, що виходить заміж.

“Я, як і ви, дізнався про їхнє весілля з журналу. Їй ще не вистачає третього чоловіка, тоді буде повний комплект”, — продовжує Дмитро.

Про те, що в парі Білик і Дікусара щось негаразд, у кулуарах шоу-бізнесу стало відомо давно — Білик постійно їздила в Москву до Звєрєва, а Дікусар розважався на вечірках із танцівницею Оленою Шоптенко. Ну і з самого початку у багатьох були сумніви — чи не є піаром цей союз. Хоча цілком можливо, що й новий шлюб Ірини — не більше, ніж політ фантазії двох творчих особистостей — Білик і Звєрєва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.