Гурт "Горгішелі"
Гурт "Горгішелі"

Дружба між народами втілюється у творчості. Україно-грузинський гурт “Горгішелі” презентував свою нову платівку, створену на глибинних коренях обох культур.

Альбом назвали – “Ромбамбар“, саме так на Галичині називають невибагливий, але корисний ревінь. Назва непроста – у звичайну, на перший погляд, рослину дівчата вклали глибокий філософський зміст.

Тамара та Етері Ґорґішелі (музиканти): “Ми віримо в групі, що і в Україні, і в Грузії засіється ще не одне зерно любові, з якого виросте ціле поле і буде дуже гарний врожай. Всі ми деколи думаємо або про минуле, або про майбутнє, а насправді для нас важливо є те, що є зараз, цінувати кожен момент нашого життя.”

Серед 12 пісень окрім власних композицій – оригінальні обробки народних “Ой, місяцю”, “Хто Миколая любить?”, “Харалало”, “Нані”. Реліз альбому грузинська сторона підтримала на найвищому державному рівні, а посол в Україні Григол Катамадзе вже навіть записався у лави прихильників.

Григол Катамадзе (посол Грузії в Україні): “Вони зробили такий мікс україно-грузинський, я хочу звернутися до усіх – послухайте цей альбом, тому що він дає дуже велику енергію. Я зранку сьогодні дуже ефективно працюю, після того, як послухав цей диск.”

Наразі на підтримку платівки вже відзнято відео-кліп на пісню “Не дивись на мене так”. А вже восени група поїде у концертний тур Україною. Обіцяють “Горгішелі” виступити з кількома концертами і на своїй другій Батьківщині – у Грузії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.