Google TV
Google TV

Незважаючи на те, що платформа Google TV була офіційно анонсована і деякі виробники вже представили перші пристрої з її підтримкою, точної інформації про принципи роботи нової платформи досі не було.

На конференції Google I/O, під час презентації Google TV, виникало багато питань, на які не були дані відповіді, тому для більш детального ознайомлення з тим, що ж таке Google TV, був зроблений невеликий ролик, який з’явився вчора на YouTube.

Google TV буде вбудований в деякі нові телевізори, або його можна буде використовувати зі старою моделлю, докупивши приставку. В основі нової платформи лежить операційна система Android, це дозволяє поєднувати можливості комп’ютера і телевізора. Пошуковий рядок дає швидкий доступ до будь-якого каналу чи шоу, а вбудований браузер дозволяє використовувати телевізор для перегляду відео, фото та прослуховування музики онлайн.

Відкривати сайти можна, не відриваючись від проглядання телепередач. Використовуючи функцію “картинка в картинці”, можна одночасно відвідати будь-яку веб-сторінку і продовжувати слідкувати за подіями на екрані в невеликому вікні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.