Микола Азаров
Микола Азаров

Прем’єр-міністр України Микола Азаров, який перебуває із робочої поїздкою на Буковині, звільнив місцевих високопосадовців.

Своїх посад позбулися начальник Чернівецького облуправління меліорації і водного господарства та голова КРУ у Чернівецькій області. Саме на них Азаров поклав відповідальність за відсутність грошей на попередження повені, від якої зараз страждають місцеві населені пункти.

“Я більше нікому не дозволю просто спостерігати і розводити руками. Я прийняв рішення звільнити голову Облводгоспу, який допустив все це неподобство в області, а також голову обласного Контрольно-ревізійного управляння за те, що всі ці роки відсторонено спостерігали, як безслідно зникли народні гроші”, – сказав Азаров.

“Звичайно, такий рівень безгосподарності та безвідповідальності, які я побачив на власні очі, – це вже не помилки керівництва, це вже злочини перед своїм народом, перед своїми людьми, і за ці злочини всі ті, хто так до цього ставився, будуть покарані”, – заявив Азаров.

“Жоден з 55 мостів не побудований і не зданий в експлуатацію, в тому числі й ті, що я відвідав. І, звичайно, всі, хто причетні до цього, повинні за це відповідати. Лише у цьому випадку ми можемо навести порядок у майбутньому”, – наголосив прем’єр.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.