Микола Азаров
Микола Азаров

Реальний дефіцит бюджету за 5 місяців 2010 року склав 1,4%.

Про це заявив прем’єр Микола Азаров. У повідомленні наголошується, що цей показник є “набагато нижчий від запланованого”.

Також він наголосив, що “вперше за багато місяців “Нафтогаз” розраховується з російським “Газпромом” за рахунок власних коштів, не залучаючи для цього кошти держбюджету”.

Також Азаров зазначив, що стабілізовано платіжний баланс України, золотовалютні резерви збільшились на 2 мільярди доларів, почалось зростання промислового виробництва. Крім того, за словами прем’єра, Кабмін має намір активізувати роботу з підвищення купівельної спроможності громадян.

“Населення почало більше грошей вкладати в наші банки. Це, з одного боку, говорить про те, що повертається довіра до банків, а з іншого — що люди ще пам’ятають про кризу, яка була, і бояться витрачати кошти, які в них з’явились”, — заявив Азаров, підкресливши, що “чорних днів” більше не буде.

За його словами, перед урядом поставлено завдання протягом двох років вийти на докризовий рівень ВВП, повідомляє Українська правда.

“Ми повинні робити зараз все, щоб не за три роки, а за два максимум, вийти на докризовий рівень ВВП, тому річний приріст в 4,8% я вважаю недостатнім”, — наголосив він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.